עיצוב בלונים לברית

בלונים לעיצוב אירוע ברית

אירוע ברית או בריתה הוא אירוע מיוחד ומרגש מאד. תינוק חדש נולד ומצטרף למשפחה ואין שמחה גדולה מזו גם למשפחה המורחבת וגם למי שמגדיר את עצמו כמכר או חבר של ההורים המאושרים. עכשיו ממתינים בקוצר רוח לאירוע שבו מברכים באהבה גדולה את המשפחה כולה ורואים לראשונה את הצאצא או הצאצאית החדשים. אמנם זה נשמע כאילו כל אירועי הבריתות דומים זה לזה אך אין זה חייב להיות כך. כיום ישנן כל מיני אפשרויות של עיצוב והתאמה אישית של האירוע למשפחה שחוגגת ולתינוק שזה עתה הגיח לאוויר העולם. אחת מהאפשרויות האלה היא עיצוב בלונים לברית.

מה כל כך מיוחד בבלונים באירוע ברית?

באירועים של בריתות בדרך כלל אין הרבה תוכן ועיקר האירוע הוא מפגש חברתי ומשפחתי לכבוד הרחבת המשפחה. מסיבה זו יש חשיבות גבוהה מאד לעיצוב המקום עצמו ולדאגה שהאורחים לא ירגישו כאילו הגיעו לאירוע רגיל ושגרתי אלא לאירוע מיוחד במינו שהופק סביב התינוק הספציפי שאת הלידה שלו מציינים. עיצוב בלונים כפסל עם שמו של התינוק או בכל עיצוב אחר שבחרו ההורים – יכול לקבל את פניהם של האורחים ולהוות מוקד משיכה מעניין ואטרקציה בפני עצמה. הילדים הצעירים ישמחו בסיום האירוע לקחת בלון כמזכרת עת יעזבו האורחים את המקום וילכו הביתה, לא לפני שעיצוב הבלונים יפורק.

 

איפה מזמינים בלונים מעוצבים?

אנחנו מזמינים אתכם אלינו, חוויה עם פוני. אנו מתמחים באטרקציות לאירועים וימי הולדת לכל גיל ולכל מטרה ויש לנו הרבה ניסיון גם בתחום של בלונים לברית. אתם מוזמנים להתרשם מתמונות של עיצובי בלונים שסיפקנו לאירועים בכלל ובריתות בפרט ולבחור מהמבחר הקיים או לעצב בעצמכם את מה שהכי מתאים לכם ולאירוע הברית שאתם מארגנים. עיצוב הבלונים יוסיף הרבה מאד צבע ואופי וגם ישמח מאד את האורחים שיגיעו לאולם. 

כשהם יראו עיצוב בלונים שנמצא אך ורק באירוע שבו הם נמצאים ולא מתאים לאירוע אחר – הם ירגישו שהגיעו לאירוע שבו הם מתקבלים בשמחה ובאהבה, אירוע שהנוכחות שלהם חשובה בו מאד