השכרת מתנפחים במרכז

כאשר מארגנים אירוע ומחליטים לשכור מתקנים מתנפחים יש חשיבות גבוהה למקום שממנו שוכרים אותם. לבטח יש הרבה דברים להתעסק בהם על מנת לארגן את האירוע ולכן לא כדאי למצוא ספק שממוקם רחוק מבחינה גאוגרפית על מנת שלא לבזבז זמן יקר וחשוב שלבטח דרוש כדי לסגור פרטים לקראת קיום האירוע. כאשר מוצאים ספק של השכרת מתנפחים במרכז אפשר יהיה לקבל ממנו שירות למקומות רבים בכל מרכז הארץ ואפילו השפלה ולכן עניין זה יחסוך הרבה מאד כאבי ראש ולחצי זמן. ישנם מתקנים מתנפחים גדולים מאד שגם כאשר הם מקופלים מדובר באתגר גדול לשנע אותם ממקום למקום, לכן רצוי שמקום האירוע יהיה קרוב למחסן של הספק.

 

איך בוחרים את המתנפחים המתאימים?

אמנם כיום המתקנים המתנפחים קלים ונוחים לתפעול ולא בהכרח דורשים מפעיל מקצועי חיצוני, אך עדיין חשוב לשים לב להוראות ההפעלה שמקבלים מהמפעיל וכמובן לבצע אותן באופן מדויק ביותר. המתנפח צריך להתאים לגודל של הגינה או המקום שבו אמורים למקם אותו וצריך לקחת בחשבון גם את הצרכים של הגנרטור – שקע חשמלי ומקום שאין אליו גישה של ילדים. את המתנפח המקופל כדאי לאסוף עם רכב גדול שבו יהיה קל יותר, יחסית, להכניס את המתנפח לרכב ולנסוע איתו בצורה בטוחה ונוחה. כאשר בוחרים שירות של השכרת מתנפחים במרכז יהיה קל ומהיר להגיע, לאסוף את הציוד ולנסוע למקום שבו יתקיים האירוע על מנת להמשיך בהכנות.

 

מתנפחים של חוויה עם פוני – והאירוע שלכם יהיה מוצלח ושמח!

אנחנו בחוויה עם פוני מציעים שלל מתנפחים שמתאימים לכל אירוע, יום הולדת ולכל גיל ומספר ילדים. נשמח לשמוע מה דרוש לכם ומה הציפיות שלכם מהאירוע על מנת שנוכל לייעץ ולסייע מתוך הניסיון שלנו. אנחנו פועלים בהתאמה אישית מלאה לכל לקוח ולכל אירוע על מנת שההצלחה תהיה מלאה וההנאה של המוזמנים תהיה לא פחות ממושלמת. אנחנו כאן לרשותכם! האירוע המושלם שלכם הוא המטרה שלנו ומה שהכי חשוב לנו ולצוות העובדים שלנו.

טרמפולינות לילדים

גימבורי לילדים

השכרת מתנפחים