מתנפחים להשכרה

מתנפחים להשכרה – לאירוע מושלם!

האירוע שלכם יכול להיות הכי מוצלח, מהנה ובלתי נשכח עם המתקנים המתנפחים שלנו. האירוע לא חייב להיות יום הולדת שמוזמנים אליו הרבה ילדים, המתנפחים מתאימים גם לאירועים כמו בריתות או כל אירוע אחר שבו רוצים שלילדים תהיה תעסוקה והם לא ישתעממו. כל ילד שמח לראות מתקן מתנפח שהוא יכול לעלות עליו וליהנות וכך ההורים יכולים לשבת עם המבוגרים, ליהנות משיחה טובה ולא חייבים להשגיח מקרוב על הילדים. כך יכול להיראות גם האירוע שלכם!

 

איך בוחרים את המתנפח המתאים?

כאמור – כשמגיע הזמן לבחור מתקן מתנפח – צריך לשים לב לכמה פרמטרים על מנת לבחור את המתנפח הכי נכון ומתאים. למשל, הגודל של המתקן הוא פרמטר חשוב מאד. האם האירוע מתקיים בפארק או גינה רחבי ידיים או בחצר של בית פרטי? אין טעם לבחור במתנפח ענק אם לא יהיה מקום עבורו. חשוב למדוד את השטח ולבחור את המתנפח שיהיה לו מספיק מקום, שלא יהיה צפוף באזור העלייה אליו או הירידה ממנו ושהוא לא יהיה צמוד מדי לקירות או גדרות. דבר נוסף שצריך לשים אליו לב הוא הצורה של המתנפח. ישנם מתנפחים כיום שיש בהם רק משטח קפיצה ויש כאלה עם מבוכים, מכשולים באמצע או מגלשות. ישנם גם כאלה שאפשר למלא מעט מים בירידה מהם ולהפוך אותם לשעשוע רטוב ומרענן.

 

השכרת מתנפחים

השכרת מתנפחים לימי הולדת ואירועים

בתקופה האחרונה אתם לא תמצאו מסיבת יום הולדת או אירוע עם כיף גדול כמו כאלה שיש בהם מתקנים מתנפחים. ילדים בכל הגילאים אוהבים מתנפחים ומוצאים בהם הרבה מאד הנאה לקפוץ, לשחק להשתולל ולקפוץ. ישנם סוגים מסוימים של מתנפחים שיכולים להיות מופעלים גם עם מים וסבון – מה שיהפוך כל אירוע קיצי למיוחד במינו ולהרבה יותר מוצלח ומהנה. כיום ישנם הרבה מאד מתנפחים לבחור מתוכם והחוכמה היא לבחור את הצורה, הצבעים והגודל שמתאימים לאירוע שאותו מארגנים. אצלנו בחוויה עם פוני תוכלו למצוא מגוון גדול של מתנפחים, עם הנחיות הפעלה פשוטות שחשוב להקפיד עליהן וללא ספק האירוע שלכם עומד להיות מוצלח ביותר!

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...