עיצוב בלונים לאירועים

עיצוב בלונים לאירוע

בשנים האחרונות הרבה מאד אנשים אשר מארגנים אירועים מקדישים הרבה מחשבה ותשומת לב לעיצוב של המקום שבו מתקיים האירוע. הם שמים לב לצבעים, לחלוקת החלל, לבחירה של קונספט מסוים או לכל פרמטר אחר שיש לו השפעה על המראה של המקום. אחד הדברים שלאחרונה הפכו לנפוצים ומבוקשים מאד הוא עיצוב בלונים שמתאים לכל אירוע באופן אישי. שם של מי שחוגג, שער צבעוני או כל סוג אחר של קישוט שמעוצב עם בלונים יפים ומוסיף הרבה מאד שמחה, צבע וייחודיות לאירוע. אז איך אפשר לבחור עיצוב של בלונים? למה לשים לב ומה הערך המוסף של פסל מבלונים שיקבל את פניהם של האורחים?

 

מה אפשר לעצב מבלונים ומה זה כל כך מיוחד?

כל אלמנט שיש בו פנייה אישית לקהל המוזמנים שמגיע לאירוע הופך את השמחה שלהם להתרגשות אמיתית. פתאום הם מבינים שהם לא מגיעים לאירוע שגרתי ורגיל אלא לכזה שיש בו משהו שהם לא יראו או ימצאו בשום אירוע אחר. למה זה? מפני שעיצוב הבלונים ייחודי לאירוע ספציפי ומתאים אך ורק לאירוע הזה. לדוגמא, אם מדובר באירוע של ברית, בריתה, בר או בת מצווה – אפשר לעצב את שמו של הרך הנולד כפסל של בלונים צבעוניים ומיוחדים. באירועים אחרים, כמו גם אירועים עסקיים אפילו – שער צבעוני מבלונים שדרכו יעברו האורחים פנימה אל תוך האולם או החלל יהיה קבלת פנים מרשימה ומיוחדת במינה.

 

חוויה עם פוני – עיצוב בלונים מקצועי ומרשים!

אנחנו מזמינים אתכם לשתף אותנו במהות האירוע שאתם מארגנים על מנת שביחד אתכם נמצא את הרעיון הכי טוב לעיצוב הבלונים שלכם. האורחים שלכם יהיו מאד מופתעים לראות שטרחתם לא מעט על מנת לשמח אותם ולספק להם אטרקציה שהם לא רגילים להיתקל בה באירועים שהם מוזמנים אליהם. בנוסף תוכלו להזמין כל סוג נוסף של אטרקציה או פעילות שמתאימה לאורחים שלכם ולאירוע שאתם מארגנים וכך לוודא שהאורחים יהיו עסוקים, ההפעלות תהיינה מתאימות לגיל ולמהות שלהם וכך הדרך לאירוע בלתי נשכח תהיה קצרה!