מתנפחי מים להשכרה

השכרת מתנפחי מים לאירוע מושלם!

מדינת ישראל מאופיינת במזג אוויר נהדר שברוב השנה מאפשר קיום אירועים בחוץ, בחיק הטבע או בשילוב של מים וקצף. החום הכבד והלחות הופכים כל אירוע לכזה שפשוט חייבים בו מים צוננים לרענון הגוף והנפש ולכן מתקנים מתנפחי מים הם האטרקציה שהכי מתאימה בכל הזדמנות של אירוע קיצי. ישנם מתקנים כלאה שמתאימים גם למבוגרים ושילוב שלהם עם החום ועם שתייה קרה וצוננת מהווה את ההרמוניה המושלמת שהופכת כל אירוע למהנה, מוצלח וכזה שלאחריו המשתתפים ירצו לחקות במידה והם עצמם יצטרכו לארגן אירוע דומה. מכאן שחשוב מאד למצוא מתנפחי מים להשכרה שיהיו בטוחים, עומדים בתקנים מחמירים וכאלה שאפשר יהיה לעשות בהם שימוש על ידי המוזמנים לאירוע המדובר.

 

חוויה עם פוני – ככה מציינים היום אירועים!

אצלנו בחוויה עם פוני תמצאו את כל מה שדרוש לכם כדי להפוך את האירוע שלכם למושלם! כל האטרקציות שמתאימות לכל אירוע ולכל הגילאים. אמרתם מתנפחים עם מים – אמרתם חוויה עם פוני! אנו מציעים מבחר גדול של מתקנים מתנפחים בגדלים שונים, מסוגים שונים וכאלה שמתאימים לאירועים שונים. כך המתנפח יתאים בדיוק למי שחוגג ולאופי האירוע וכל שנותר לכם הוא להסתכל על האורחים שלכם ולראות אותם נהנים ללא מעצורים. כשמזג האוויר חם ולח לא חייבים להיסגר בתוך אולם עם מזגן. אפשר להציע לאורחים שלכם אירוע מרענן, מלא במים וקצף ואירוע שהכי מתאים לקיץ בישראל!

מתנפחי מים להשכרה

איך הופכים אירוע קיץ לאירוע מים?

אתם תגידו איפה ומתי, אנחנו נגיע עם מגלשת מים מתנפחת, מפוח, גנרטור וכל הציוד הדרוש. אפשר להזרים מים עם או בלי קצף, אפשר להתאים את המגלשה לגילאי האורחים באירוע וכמובן כדי להשלים את התמונה חשוב לספק לאורחים את כל מה שדרוש מסביב – פינות ישיבה מוצלות, שתייה קרה באספקה שוטפת וכמובן כיבוד שמתאים לאירוע שלכם. כשתשמעו את קולות השמחה של הילדים והבוגרים שמתרעננים במים ומשחקים להנאתם – תדעו שעשיתם נכון ובחרתם עבורם את האטרקציות שהכי מתאימות למזג האוויר החם.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...