מתנפחים

מתנפחים לימי הולדת

מדוע כולנו, הילדים וגם ההורים כל כך אוהבים מתקנים מתנפחים? כי הם יותר בטיחותיים, הם רכים, הנפילה עליהם אינה מכאיבה אפילו נעימה ובדרך כלל היא מעוררת צחוק. העיצובים מלאי דמיון, המתקנים צבעוניים ומשמחים, משקלם קל (יחסית למתקנים מחומרים קשיחים)

אז אפשר להבין מדוע כשילדיכם רק רואים את המתקנים הנפלאים הללו, מיד עולה על פניהם חיוך  והם רצים אליהם בהתלהבות, שוכחים מכל העולם. במתקנים הציוריים הללו כל הפחדים נעלמים. המתנפחים נתפשים בעיניהם כידידותיים ונוסכי ביטחון.  גם  בני נוער אוהבים אותם והמבוגרים אף הם לא טומנים את ידם בצלחת, יש להם אמנם מתנפחים משלהם, אך כשיש מתקנים גדולים בשטח, בעיקר מתקני קפיצה, זו הזדמנות נפלאה להשתובב עם הילדים, לקפוץ, לאבד שיווי משקל ולהתפוצץ מצחוק. (ההורים רק חייבים להיזהר לא ליפול על איזה ילד רך בשנים) מדובר בפעילות בריאה מאוד לגוף שמפתחת את השרירים ואת היכולת הגופנית ואפשר לעסוק בה ללא גבול!

יש מתנפחים לגילאים הרכים ויש מתנפחים לילדים גדולים יותר, יש מתנפחים לבני נוער ויש מתנפחים למבוגרים. רשימת המתקנים ארוכה ועם השנים נוצרים עוד ועוד מתקנים כיד הדמיון הטובה. ההורים העומדים מהצד ומביטים בילדיהם המשתובבים מתנפחים אף הם כמו המתקנים! משמחה וגאווה.

כשאתם פונים לחברה שאינכם מכירים, המשכירה מתקנים מתנפחים, כצעד ראשון שאלו אותם האם יש לה את האישורים הנחוצים: אישור מחברת הנדסה ובטיחות על כל מתקן ומתקן.

 

לנו יש אישור על המתקנים הבאים:

גירפה קפיצות, טרמפולינה, מגלשת פיל , קיר טיפוס, טרמפולינה עם בריכת כדורים, מגלשת כריש, אתגרון, קיר טיפוס, טירת ליצן, גלשת ספיידר מן, מתקן משולב, טירת קפיצות ועוד

 

כל המתקנים גם איכותיים, גם יפיפיים, גם עמידים וגם בטיחותיים!

לאירועי הילדים הקמנו צוות מקצועי שישעשע אותם, ינחה אותם בשימוש במתקנים, ישחק איתם, ייצור פעילויות מאתגרות וכמובן ישמור עליהם מכל משמר. כי הילדים שלכם הם הילדים שלנו!

(רק בזמן האירוע, נא לא לדאוג) ומה עם בני הנוער? גם להם מגיע להנות ממתקנים מנופחים! אכן! יש לנו בהחלט מה להציע לבני נוער ומבוגרים גם. עולם דמיוני, שופע  אתגרים ותחרויות ממתין לכם אצלנו, פעילות המעירה מתרדמתה את רוח השטות וההומור, יוצרת אווירה פתוחה ופרועה וגורמת לקבוצת אנשים לראות זה את זה באור חדש.  אז אם חשבתם שמתנפחים זה ילדותי, לא ולא!

האתגר הראשון שלכם בנושא המתנפחים הוא ליצור איתנו קשר! נשמח לענות לכל שאלותיכם.

חוויה עם פוני מציג מגוון אטרקציות לימי הולדת