ימי הולדת

יום הולדת שמח, יום הולדת מאושר,

לילדים, להורים, לסבתות ולסבים, כולם חוגגים יום הולדת נהדר!

האפשרות ליצור אירוע שיתאים ל3 דורות, זו חוויה תכנונית, ארגונית וביצועית הדורשת מגוון רחב ביותר של פעילויות. ימי הולדת משפחתיים הנחגגים לילדיכם ולנכדיכם דורשים תשומת לב רבה עקב פערי הגיל.

אם אתם שוברים את הראש, מי יכול לארגן לכם אירוע שכזה, כדאי שתדעו:

מה הם הדברים הבסיסיים הנחוצים לשותפים המבוגרים כדי שהם ייהנו לא פחות מהילדים ביום ההולדת.

 שקט נפשי

בדקו כמה שקט נפשי וארגוני יהיה לכם במהלך הפעילות, האם הילדים נמצאים תחת השגחה, מי מעביר את הפעילות, האם הפעילות בטיחותית, באיזה אופן וכמה זמן מתוך כל האירוע הילדים מופעלים.

 מראות משובבי לב וקולות נעימים

לאחר שתקבלו את כל המידע הנחוץ על הפעילות המוצעת לילדיכם, חשבו היטב עד כמה אתם והאורחים שלכם תאהבו את המראות והקולות שיישמעו כשתשבו בצד או תסתובבו בשטח. חשוב שתאהבו אותם!

 אפשרות לפטפט

אי אפשר להתעלם מהצורך הזה! דאגו למקומות ישיבה נוחים לקהל הבוגר ולפינות שקטות לפטפוטים

 השתתפות פעילה

אם אתם אנשים מלאי מרץ וספורטיביים, יתכן שתרצו להשתתף בפעילות של ילדיכם, שימו לב אם זה אפשרי, אם יש מתקנים היכולים להתאים לפעילות משותפת של ילדים ומבוגרים. טרמפולינות למשל, כשהן גדולות ורחבות ידיים, כולם יכולים לקפוץ עליהם והשמחה רבה! פעילות משותפת במשחקייה לילדים קצת יותר בוגרים אף היא יכולה להילקח בחשבון.  ככל שמגוון הפעילויות האפשרויות המוצע לכם רב יותר, הסיכוי שכל אחד ימצא את מקומו וייהנה מהחגיגה המשפחתית גדול יותר.

 פעילויות לנמנעים

בימי הולדת לילדים ולנכדים אנו מאוד ממליצים לדאוג גם לכמה שולחנות משחק האהובים על מבוגרים. אם יש אנשים החשים אי נוחות, אלה שאינם מוצאים את עצמם בחגיגות רבות משתתפים, דאגו להם לשולחן ביליארד לשולחן טניס וכ"ו ואם יש בני נוער בקרב המשפחה, מוטב שגם הם לא יושארו מאחור. הסימולטורים נועדו להם.

הנחיה בוגרת

היא חייבת להיות לעילא ולעילא! כלומר מעולה! לשם כך מוטב להעדיף צוות, על מנחה בודד שאנשיו יהיו מצחיקים ספורטיביים, אנרגטיים, יצירתיים ואוהבי ילדים ומבוגרים! שידעו לחבר את הקצוות ולסחוף את כולם לחגיגה.

מוזיקת רקע

לאירוע משפחתי רב דורי נחוצה מוזיקה שתתאים לעיתים לילדים ולעיתים למבוגרים. מוזיקה שכזו תתרום רבות לשמחה ולהרגשה החמימה.

סוגי המזון

מהבחינה הקולינרית, אין כל ספק שכל הגילאים צריכים להילקח בחשבון. בימי הולדת לילדים הכולל קהל של מבוגרים, גדול או קטן, אי אפשר להסתפק בממתקים. תדאגו לכך שלאורחים שלכם וגם לכם יוכן אוכל איכותי, כוס יין, קפה משובח, סלטים טובים, עוגת גבינה וגם פרות ולא רק עוגת שוקולד וכל הדורות יחגגו וייהנו!

פיאן – פוסיליס קוויס, אקווזמן

חוויה עם פוני מציג מגוון אטרקציות לימי הולדת …